Yener POLAT
0
Yükleniyor...
Eticaret Sistemi
Mağaza Açın
Müşterilerinize
- Hemen Ulaşın
ETİCARET

Neden Eticaret?

Eticaret sitesi ürünlerinizi internet üzerinden yeni müşterilere ulaştırabilmenize imkan sağlar. Sizi sınırlarınız dışına çıkarır ve bir cadde, bir mahalle, bir ilçe veya il ile sınırlı kalmadan şehirlere ve ülkelere kadar ulaşabilirsiniz. Sınırlarınızın dışına çıkarak bir eticaret sistemi ile ürünlerinizi çok daha hızlı pazarlayabilir ve işletmenizi daha hızlı büyütebiilirsiniz.

Eticaret
Nedir?

Eticaret sistemi ürünlerinizi müşterilerinizin ayağına götüren bir platformdur diyebiliriz. Nitekim eskiden sabit cadde üstünde veya belli bir konumda dükkanınız olurdu. Bu dükkanı ya birileri geçerken görür yada tavsiye üzerine gelip alışveriş yaparlardı. Böylesi bir durumda en fazla bulunduğunuz şehre ürünlerinizi satabilir ve kendinizi duyurabilirdiniz. Fakat gelişen teknoloi ve özellikle bilgisayar - internet çağı ile artık sınırlar tamamen ortadan kalktı. Sahip olacağınız bir eticaret sitesi üzerinden ülkenin veya dünyanın herhangi bir yerinden birileri web sitenize girip ürünlerinizi tek tek inceleyebilir, sipariş verebilir ve bu ürünleri onlara hemen ulaştırabilirsiniz. Sadece birkaç dakikada ürün satış işlemi gerçekleşmiş olur. Eticaret sisteminde temel olaylar; ürünün tüm özelikleri ve resimleri ile kullanıcıya sunulması, online ödeme işlemi ve kargo işlemleri olarak gruplandırabiliriz.

Sınırları Aşıyoruz

"Sınırları ortadan kaldırıp işinizi büyütmeniz için yapmanız gereken tek şey online satış yapabileceğiniz bir eticaret sitesi sahibi olmak."

- Yener POLAT
Kaydır
veya Bekle