Yener POLAT
0
Yükleniyor...

YENER POLAT

2007 yılından beri yazılım sektörünün içindeyim, sizlere yazılımsal ve tasarımsal çözümler sunmaktayım.

Ekibinizin,
Bir Parçasıyım.

Sektöre başladığım tarihten bugüne dek "İŞİNİZ İŞİMDİR" prensibi ile hareket ederek sizleri hep daha ileriye taşıyacak çözümler üzerinde durmayı amaç edindim. Farklı sektörlerden firmalara veya kendi sektörümden firmalara da yazılım ve tasarım desteği sunarak işimi en iyi yapmayı hedef edindim. Tamamen hedefe odaklı bir çalışma biçimi ile ve işi sahiplenerek, sizlere en kısa sürede beklentilerinize ulaşmanız adına yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayım.

YP
Hakkımda
Öncelikle Kiminle Çalıştığınızı Bilin İsterim -

13 yıllık birikim ve tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum.

Geride kalan zamanda sizlere sunduğum yazılım, web tasarım, mobil uygulama geliştirme, seo, sosyal medya yönetimi, marka ve reklam danışmanlık hizmetlerine şimdi fotoğraf çekimini de ekledim. Ve çok yakında oyun yazılımını da hizmetlerime ekleyeceğimi belirtmek isterim.

HİZMETLER

Öne Çıkan Hizmetler

Web Tasarım

Bana kendinizi anlatın desem yüzlerce farklı cümle ile kendinizi en iyi şekilde anlatabilirsiniz. Peki ya web siteniz sizi yeterince anlatıyor mu? Kimliğinizi, yaptığınız işlerinizi veya ürünlerinizi tam olarak yansıtıyor mu?

Yazılım

Profesyonel bir tasarımın arkasında güçlü bir yazılım yoksa ruhsuz bir beden gibi kalır. Maalesef ki ruhsuz bir beden ölü olarak tabir edilir. Güçlü ve kolay kullanılabilir bir yazılım alt yapısı iş yükünüzü büyük ölçüde azaltacaktır.

Mobil Uygulama

"Zamanla Gitmeyen Zamanla Gider" sözü aslında herşeyi özetliyor. Yazılımlar artık tamamen mobil cihazlara inmiş durumda. Müşterilerinizin telefonlarında, tabletlerinde yerinizi almak istemez misiniz.

Seo ve Sosyal Medya

Seo, web sitenizin google kriterlerine uygun bir hale dönüştürülmesi için yapılan çalışma olarak özetleyebiliriz. Sosyal meyda çalışması ise çeşitli sosyal platformlarda kendinizi tanıtmanız adına yapılan çalışmadır.

Kaydır
veya Bekle