Yener POLAT
0
Yükleniyor...
ANDROID + IOS
Mobil Uygulama
Mobil Cihazlarda
- Yerinizi Alın
ANDROID + IOS

Neden Mobil Uygulama?

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile hayatımız ve alışkanlıklarımız köklü değişikliklere uğramıştır. Artık kullanıcılar telefonları sadece konuşmak mesajlaşmak dışında tüm işlerini takip edebilecekleri ve bilgisayarla yapabildikleri hemen herşeyi kolaylıkla yapabilecekleri birer araç olarak kullanmaya başladılar. Sadece ceplerine sığabilecek büyüklükte oaln bu cihazla beraber artık hemen aradığımız herşeye ulaşabiliyoruz. Adres bulmak, alışveriş yapmak, notlarımızı tutmak gibi eskiden hayal olup şimdi basit olarak görünen özellikler bile hayatımızı ne kadar da kolaylaştırdı değil mi? Aklınızda olan bir fikriniz veya bir alışveriş siteniz var ve kullanıcıların internetten arayıp bulması ordan girmesi ve sitelerdeki karmaşa ile uğraşmak vs yerine bir uygulama ile size ulaşmasını istiyorsanız mobil uygulamanızın mutlaka olmasını öneririz.

Mobil Uygulama
Nedir?

Mobil uygulama telefon tablet gibi mobil cihazlarda kullandığımız farklı işlevlere sahip yazılımlar olarak adlandırabiliriz. Apple marka telefon ve tabletlerde kullanılan işletim sistemine ios, Samsung, Huawei vs birçok cihazın kullandığı işletim sistemi ise android sistem olarak adlandırırız. Bu işletim sistemleri farklı olduğu için bu cihazlara yazılan uygulamalar da farklıdır. Örneğin android için geliştirilmiş bir uygulamayı ios işletim sistemine sahip cihazlarda kullanamazsınız. Ayrıca ios işletim sistemini sadece Apple marka cihazlar kullanırken, android işletim sistemini farklı markada cihazlar kullanabilmektedir.

Beraber Tasarlıyoruz

"Mobil cihazlarda yerinizi ayırdık. Google Play ve App Store'un sizin için yeni ufuklara açılan birer kapı olduğunu unutmayın."

- Yener POLAT
Kaydır
veya Bekle