Yener POLAT
0
Yükleniyor...
Kurumsal Web Sitesi
Web Tasarım
İnternete
- Açılan Vitrininiz
WEB TASARIM

Neden Web Sitesi?

Bill Gates "Zamanla Gitmeyen Zamanla Gider" diyerek aslında tek cümle ile herşeyi özetlemiştir. Ne kadar köklü bir firma da olsanız büyük bir firma da olsanız yok olmamak, geri gitmemek adına çağa ayak uydurmak zorundasınız. Zamanla ihtiyaçlar değişir, talepler değişir insanlar değişir. Arama motorlarını kullanarak insanlar bir ürünün satıcılarından üreticilerine, bunların adreslerine ve talep ettikleri hizmetlere kolayca ulaşabilmektedirler. Arama motorlarında olmanın bir diğer adı da işinizi ve sizi anlatan bir web sitesine sahip olmanız diyebiliriz. Tüm bu değişime zorunlu olarak ayak uydurmak ve kendinizi sürekli olarak müşterilerinize hatırlatmak zorundasınız.

Web Sitesi
Nedir?

Kurumsal bir web sitesi sizlerin internete açılan, dünyaya açılan yüzünüzdür diyebiliriz. Kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtan, yaptığınız işleri, sattığınız ürünleri tanıtabileceğiniz ve sizi arayanların kolayca iletişim bilgilerinize ulaşabileceği bir sistemden bahsediyoruz. Çeşitli kriterler doğrultusunda yapılan web sitesi içerik ekleme, değiştirme ve silme gibi fonksiyonları da kapsayan size özel bir yazılım ile sizlere sunulur.

Beraber Tasarlıyoruz

"Web sitenizin tasarımı tamamen sizlerin isteğine göre şekillenir ve siz onay verdikten sonra yazılım aşamasına geçilir."

- Yener POLAT
Kaydır
veya Bekle